FK Hořovicko
SK Petřín Plzeň - FK Hořovicko

18.kola chybělo dohrát FK Hořovicku na půdě posledního celku. Kořením zápasu byl souboj Martina Nademlejsnkého, dlouholeté opory právě Hořovicka. Příjemné počasí, solidní návštěva a spousta branek byla k vidění středeční dohrávky.

Ti, co prošvihli začátek zápasu museli litovat. 2´ rohový kop a hned branka domácích. 1:0. 4´ výborná samostatná akce Karvánka. Zkluz v pokutovém území a penalta. Mojdl nepohrdl a okamžitě vyrovnal. 1:1. V 10´ minutě se do průniků dostal Balvín, stahovačkou obelstil stopera domacích a tomu nezbylo nic jiného než Balvína podrazit. Opět penalta, opět Mojdl. Stav se rázem otočil na 1:2. Další šance a další branka. Po autovém vhazování se k centru dostal Borkovec, našel přesným pasem Karvánka a ten se nemýlil. 19´ 1:3. Drama nebralo konce a další zápletku přines Vohrna, který zužikoval střílený centr a snížil. 25´ 2:3. Petřín rázem dostala chuť do hry a nebýt vynikajícího Hejcmana stav se mohl opět měnit. Dvěma težkými zákroky podržel Hořovicko a do kabin se šlo již beze změny skóre.

Poločasový stav: 2:3

Vichr v kabině Hořovicka byl slyšet až ven, ale nic platné to nebylo. Úvod patřil Petřínu, ale vyložená šance nepřišla. Klid do celého zápasu vnesl až Berger. V 60´ si našel míč na zadní tyči, rozvlnil síť a uklidnil dramatický zápas. 2:4. O několik minut později o sobě dal znovu vědět Balvín, ač osamocen se rozhodl zapresovat brankáře i stopera Plzně. Téměř ztracený míč vybojoval a odměnou mu byl gól do prázdné branky. 69´ 2:5. O této chvíle ze utkání více méně dohrávalo. Poslední příležitost měli domácí. Když po centru z levé strany, přestřelil z malého vápna Vohrna.

Konečný stav: 2:5

SK Petřín Plzeň - FK Hořovicko