FK Hořovicko - Senco Doubravka

V dohrávce 17. kole nastoupili domácí FK Hořovicko proti známemu soupeři Senco Doubravka.

Od úvodních minut byli hořovičtí silnější na balónu a příležitosti na sebe nenechali čekat. Už v 3´ se do zakončení dostal Balvín. Mezi zkušenými, vysokými obránci Knakalem a Novákem si našel prostor a hlavou zakončil mimo dosah brankáře. 1:0. Branka vlila sebevědomí do žil Hořovicka a tak pokračoval tlak, z něhož pramenila pěkná střela Borkovce, trošku horší střela Doležala, hlavička Klimeše ale nic z toho se neujalo. Až po půl hodině hry se hra přesunula také před hořovickou branku. Nejprve po standartní situaci pomohlo břevno a následnou dorážku akrobaticky vyrazil Bébr. Z následujího rohu se do zakončení dostal Petr ale Bébr na brankové čáře skvěle zasáhl a domácí přežili horké chvilky. A tak když se hra začala vyrovnávat, se do napadání pustil Balvín, Borkovec a Karvánek, nepovedený odkop brankáře, chtěl zachránit Knakal ale přímo namazal Balvínovi, který podstřelil brankáře a mohl se podruhé radovat. 40´ 2:0.

Poločasový stav: 2:0

Jako ani kdyby žádná přestávka nebyla pokračovalo Hořovicko v nasazeném tempu zápasu. Doubravka, trochu opařená, se nedostávala k zakončení a jejich akce končily na bezchybné obraně. V 57´ se po centru Karvánka ocitl a zadní tyči, nikým nehlídaný, Doležal a dotlačil míč do sítě. 3:0. To už zápas definitivně zlomilo. V 68´ se při chuti hrající Balvín uvolnil a dovržil hattrick. 4:0. Pro pokladníka týmu, vždy velmi dobrá zpráva. Hořovicko i nadále exelovalo a diváci mohli sledovat ještě několik slibných příležitostí. Pověstný "bůr" nakonec nepřišel.

Konečný stav: 4:0

FK Hořovicko - Senco Doubravka