TJ Malše Roudné - FK Hořovicko

FK Hořovicko sehrálo v zimní přípravě 12 přípravných utkání, což vydá téměř na polovinu sezóny, i přes to odjížděli namotivovaní vítězně rozehrát druhou polovinu sezóny. V soutěži, kde se již počítá každý bod a každá promarněná příležitost mrzí o to více. "Malše na domácím hřiští neválí", i to byla jedna z informací, které svěřencí Pavla Novotného dostali. Diváků dorazilo na moderní hřiště v polích 150. Dobrá třicítka z nich byli právě příznivci FKH.

Zahajovací sestava FK Hořovicko:

M. Bébr, J. Machurka , D. Klimeš , R. Graf - V. Karvánek , P. Berger , M. Doležal , T. Balvín, J. Mach , J. Pouček, J. Šubert

Od prvních minut bylo patrné, že proti sobě nastoupili vyrovnaní soupeři, šlo důležité body a zjevná byla i nerozehranost na přírodním povrchu. Kombinace vázla na obou stranách a dlouhé nákopy obrany spolehlivě odvracely. Mírně navrh měli domácí. Nic, co by stálo za řeč, se však nekonalo ani před jednou z branek. Až v 32´ zahrozil domácí Píša, ale jeho střela z úhlu se nevešla mezi 3 tyče. Balvín kontroval svým průnikem do pokutového území. Ani z jeho akce nevzešlo žádné nebezpečí.

Poločasový stav: 0:0

V druhém dějiství se obraz hry příliš nezměnil. Útočné výpady končily většinou nepřesností ve finální fázi. Hned 2 standartní situace měli hořovičtí k dispozici během několika minut. V dobré pozici, z 20m, nejprve Doležal přestřelil a téměř ze stejné pozice minul i Balvín. Nadále pokračoval především boj ve středu hřiště. Několik rohových kopů domácí pokazili ale ani hosté nezahrozili žádným protiútokem. Z nenápadého dlouhého nákopu se nakonec prosadil Zeman. Nic nenasvědčovalo, že by právě tato akce rozhodla zápas ale prohraný souboj v pokutovém uzemí, balón propadl na zadní tyč a nehlídaný Zeman mohl skórovat. Několik drobných chybyček a stav skóre se měnil v neprospěch Hořovicka. 79´  1:0. Platonický tlak v závěru utkání již nevedl k vyrovnání.

Konečný stav: 1:0

TJ Malše Roudné - FK Hořovicko