FK Hořovicko
SK Kladno vs FK Hořovicko

Další utkání odehráli hořovičtí na zimním turnaji proti SK Kladnu. Napínavé utkání sledovalo asi 30 diváků, kteří mohli zatleskat celkem 7-mi brankám.

Utkání začalo svižně a oba celky předvedli své útočné choutky. První branka přišla ale až v 18´. Po odvráceném rohovém kopu se k míči dostal Bavín, přehodil si protihráče a poslal do zakončení Borkovce. Ten si ještě levačkou zasekl míč a pravačkou jej uklidil. 0:1. Hráči Kladna však ještě do konce poločasu stihli vývoj otočit. Nejprve se Hanzlík dostal za obranu Hořovicka a vyrovnal a poté ještě uklidil polovysoký centr do sítě. 25´ 1:1 , 40´ 2:1.

Poločasový stav: 2:1

V druhém poločase vypadali aktivněji hráči Hořovicka. Odměnou jim byl vyrovnávací gól z kopačky kladenského stopera. Karvánek se dostal k centru z pravé strany ale stoper Kladna si srazil míč do vlastní sítě. 58´ 2:2. Kormidlo zápasu otočil zpět na stranu Kladna Čížek. Po velké hrubce hořovické obrany se odhodlal ke střele z rohu velkého vápna a přesně trefil na vzdálenější tyč. 75´ 3:2. Opětovné srovnání stavu na sebe nenechalo dlouho čekat. Rohový kop na malé vápno nejlépe zužitkoval Graf, který nebojácně naběhl do klubka bránících hráčů. 80´ 3:3. Závěr utkání zvládli gólově lépe hořovičtí. Po sporném střetu v pokutovém území Hořovicka následoval protiútok. Rychlá výměna míče ve středu pole a hra byla již před brankou Kladna. Mazák Šubert vypálil a s trochou štěstí rozhodl o výhře Hořovicka. 84´ 3:4.

Konečný stav: 3:4