FK Hořovicko
SK Český Brod vs FK Hořovicko

K druhému zápasu na zimním turnaji nastoupilo FK Hořovicko proti celku SK Český Brod. Ještě před tímto duelem však hořovičtí sehráli 2 přípravné zápasy. Ve čtvrtek proti Sokolu Bílá Hora. Vedoucí tým pražské II.třídy porazilo FK Hořovicko 7:2. Další den v pátek vyzvali TJ Sokol Hostouň. Na zasněženém umělém povrchu a po nevydařeném vstupu do utkání skončil zápas jednoznačně prohrou 4:0.

Sobotní zápas, třetí ve třech dnech, na hřišti Meteoru Praha už byla situace jiná. Úvod utkání přinesl jen oťukávání a několik náznaků příležitostí na obou stranách, které však zmrzlé diváky nezahřáli. Až ve 30´ se k trestnému kopu postavil Doležal a střelou přes zeď rozvlnil síť. 0:1. Vyrovnaný zápas ještě více přiklonil na hořovickou stranu Balvín. Po kombinaci Doležala a Borkovce se dostal za obranu, zasekávačkou ještě nechal project obránce Českého brodu a uklidil míč k tyči. 36´ 0:2. Konec poločasu patřil českobrodským, nechytatelná střela Gajdazse zapadla přesně k tyči. 1:2.

Poločasový stav: 1:2

Ve druhém poločase nejprve došlo ke srovnání stavu. Po akci z pravé strany se v pokutovém území poroučel k zemi Makovský a sám foulovaný pak z pokutového kopu srovnal stav skóre. 62´ 2:2. Hořovičtí vypadli z tempa zápasu. Jednak srovnáním stavu, ale i množstvím změn v sestavě. V 74´ Borkovec prostrčil do malého vápna Kubištovi a ten strhl vedení na stranu Hořovicka. 2:3. Ke konci zápasu měli oba celky ještě slibné příležitosti. Střela z hranice vápna minula branku Hořovicka, střelu Šuberta a následnou dorážku Zítka brankář Českého Brodu vytěsnil.

Konečný stav: 2:3

SK Český Brod - FK Hořovicko

Střely                             5                           5

Rohové kopy                 4                           3

Držení míče                 50%                      50%

Informace o turnaji a výsledkový přehled všech týmu zimního turnaje naleznete zde