7.10.2017 - MAS Táborsko "B" -- FK Hořovicko U19 1:1 (pk 4:3) po poločasu 0:1

K dalšímu utkání divizní soutěže skupiny „A” jsme dnes zajížděli na Stadion Míru, kde hraje svá domácí utkání tým MAS Táborsko „B”. Pro nás dosud neznámý soupeř vstoupil do utkání aktivně a hned v úvodu naznačil, že dnes se o body bude těžce bojovat. K úvodnímu náporu domácím pomohla žlutá karta, po které byl Krásl už v 10. min. vyloučen ze hry na 10. minut. Paradoxně jsme si za menšího počtu hráčů vytvořili asi největší příležitost. Vokáč prošel v pokutovém území až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel před brankou volného Kotena V., který bohužel zakončil těsně nad branku domácích. Ke změně výsledku došlo ve 38. min., kdy se po rohovém kopu zapomněl v před pokutovým územím domácích Krásl, ale nacentrovanou přihrávku Frydrycha dobře zareagoval a golmana domácích obstřelil,0:1. Ve druhém poločasu se obraz hry nijak zásadně nezměnil, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště a útočníci měli potíže se zakončením. V závěru utkání byl šťastnější domácí tým. Centr za naši obranu naši stopeři nezachytili a pro útočníka domácích nebyl velký problém Kotena M. v naší brance překonat,85. min. 1:1. Domácí byli bohužel úspěšnější i penaltovém rozstřelu a tak jsme dnes z Tábora odvezli pouze jeden bod.

Branky: Krásl1x

Sestava: Koten M. - brankář, Frydrych, Smetana, Krásl, Hlídek „C”, Šíma, Hegedűs, Vokáč, Koten V.,Dráb a Ségl.