30.9.2017 - FK Hořovicko U19 - TJ Tatran Sedlčany 5:2 po poločasu 3:0

FK Hořovicko U19 - TJTatran Sedlčany 5:2 po poločasu 3:0

V osmém kole divizní dorostenecké soutěže náš tým přivítal na svém hřišti soupeře, se kterým už se pravidelně setkával v krajském přeboru, tedy TJ Tatran Sedlčany. Náš tým chtěl navázat na čtvrteční vysokou výhru 8:1 proti SŠ Plzeň, kdy se nám především vydařil začátek zápasu. Úvod utkání patřil nám. Ve 3. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Dráb ve velmi dobré pozici, ale hlavou netrefil zařízení. V 8. minutě se Ségl řítil sám na brankáře, ale bohužel pro nás trefil jen hostujícího gólmana. V 11. minutě jsme se dočkali. Po standardní situaci se prosadil Koten V., který dobrým důrazem před brankou dotlačil míč do kasy, 11.min. 1:0. Náš tým výborně bránil a hostující hráče do žádných vyložených šancí v prvním poločase nepustil. Ve 27.minutě napřáhl zpoza vápna ke střele Dráb, který se trefil přesně k tyči,27.min. 2:0. O minutu později bylo ještě veseleji, když dobře zahraný rohový kop Smetany našel na přední tyči našeho kapitána Hlídka, kterému se odrazil míč od zad do branky, 28. min. 3:0. Náš tým hrozil především ze standardních situacích, které soupeřovi dělali velké starosti. Ke konci poločasu jsme si vypracovali ještě jednu zajímavou šanci, když Hegedűs trefil tyč. O poločasové přestávce byl nucen trenér Žalud sáhnout ke změně v sestavě, když zraněného Krásla nahradil Baštař. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel v 50.minutě vykřesal malou jiskru naděje pro hosty na bodový zisk Matoušek, 50. min.3:1. Naštěstí jsme na tento gól rychle odpověděli. Vokáč svou střelou překonává brankáře hostů, 53. min. 4:1. Za dalších pět minut je to již o čtyři góly, to když se znovu po střele zpoza vápna trefuje Dráb, 58. min. 5:1. Další naše příležitosti jsme nedokázali přetavit v branku, naopak hosté se ještě jednou z ojedinělé šance prosazují, 73. min. 5:2.Zbytek utkání se odehrával převážně ve středu hřiště a místo toho abychom si za stavu 5:2 pro nás zahráli fotbal, tak jsme míč zbytečně vodili, dokud jsme ho neztratili. Tímto vítězstvím jsme navlékli další korálek na šňůru a další se budeme snažit navléct v Táboře, kde naším soupeřem bude FC MAS Táborsko “B”.

Branky: Dráb 2x, Koten V., Vokáč, Hlídek

Sestava: Koten M. - brankář, Frydrych,Smetana, Hlídek “C”, Šíma, Hegedűs, Vokáč, Dráb, Koten V., Ségl (61.min.Jančí), Krásl (46.min. Baštař)