SK Kladno - FK Hořovicko

Bývalý prvoligový stadion Františka Kloze v Kladně hostil přátelské utkání mezi SK Kladnem a FK Hořovickem. Vysoké teploty a zašlá sláva stadionu přivítala zhruba 50 příznivců obou celků.

FK Hořovicko v sestavě:

M.Herco, J.Kuchař, L.Kaufman, J.Machurka, R.Graf, J.Bežó, J.Mojdl, D.Klimeš, J.Mach, M.Nademlejnský, M.Ansuma.

Z rozestavení bylo patrné, že hostující tým bude hrát na jednoho hrotového hráče. Úvodní minuty si vzali za své hostující fotbalisté, kombinační hrou si připravili několik standardních situací. Žádná však neohrozila kladenskou branku. Poté přišla na řadu i povedená akce domácích. Mach ztratil balón na polovině hřiště, následoval centr do pokutového území a po nešťastném zásahu Kuchaře se míč dostal před kladenského útočníka, který přes hlavu poslal míč do sítě. 1:0. A to nebylo zdaleka vše. Následovala další akce domácích. Míč za obranu nedokázali hostující obránci zachytit a křížná střela od tyče skončila také v brance. 2:0. Hra se poté uklidnila, Hořovicko ale nic nezbalilo a opět ze začalo dostávat na hry. Po centru Beža, mířil z voleje Mojdl nad branku. Další centr z pravé strany byl už gólový. Mach převzal míč v pokutovém území a přehodil brankáře. 2:1.

Druhý poločas začal penaltovým zákrokem na Ansumu. Mojdl si postavil míč na značku a přízemní střelou překonal bezmocného brankáře. 2:2. Střídající Karválek ranou na vzdálenější tyč otočil skóre. 2:3. Kladenští ztratili vedení v zápase a byla to hodně studená sprcha. Jedinou nadějnou příležitost na vyrovnání v druhém poločase zneškodil Herco, který poté vystřídal a na hřišti se objevil nadějný brankář Štěpánek. Ten již do konce zápasu nemusel zasahovat a tak si hosté odváží z Kladna cenou výhru po povedeném obratu.

Konečný stav 2:3

SK Kladno  -  FK Hořovicko