FK Hořovicko - TJ ABC Bráník

Tým z Pražského přeboru zavítal na přípravné utkání na stadion Pod remízkem. FK Hořovicko přivítalo TJ ABC Braník.

Diváckou kulisu tvořilo více než 70 fanoušků zvědavých především na výkon domácích. Ti nastoupili v sestavě:

Herco M., Kuchař J., Machurka J., Graf R., Bežó J., Mojdl J., Klimeš D., Křížek J., Nademlejnský M., Ansuma M.

A právě poslední jmenovaný je pravděpodobně novou posilou domácích. První poločas byl veden v režii domácích, kteří si vypracovali několik branových příležitostí. Bežó ani Ansuma své šanci však nezužitkovali. Skoré otevřel po rohovém kopu Křížek. Předskočil brankáře hostí a hlavou sklepl míč do sítě. 1:0. Do poločasu se obraz hry příliš neměnil. Domácí kombinovali ale nepřesnosti mařily většinu nadějných akcí.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí Klimeš a poté i Ansuma své samostatné úniky nezakončili. Ansuma však zvlád reparát a další sólo již zakončil brankou. 2:0. Hra se poté vyrovanala, domácí polevili a Bráník se začal dostávat do hry. Ke slovu se však přihlásil Mach, který nastoupil do druhé půle. Překonal na polovině hřiště dva bránící hráče a namířil si to mezi stopery ti ho nestihly zakřižovat a cesta k třetí brance byla volná. 3:0. Posledních 20 minut již patřilo hostům. Dokázali zamknout domácí kolem pokutového území a odměnou jim bylo zkorigování výsledku na 3:1.

Konečný stav 3:1