Přípravné utkání dorostu FK Hořovicko - 1. FK Příbram 2:3 poločas 0:2

25.7.2017 – dnes odehrál starší dorost první přípravné utkání s 1. FK Příbram ročníkem 2001. Hrálo se za deštivého počasí, ale i tak na velmi kvalitním hřišti v Pičíně. Hned od počátku bylo znát, že hráči Příbrami mají už velkou část přípravy za sebou a jejich tréninková zátěž byla i dvoufázová. Hráči disponovali dobrým fyzickým fondem a sehranost mužstva byla na vysoké úrovni. To v našem týmů mají někteří hráči značné tréninkové manko, které bude potřeba před zahájením sezóny dohnat. První poločas patřil jednoznačně hráčům Příbrami. Přehrávali náš tým jak kombinačně, tak i individuálně v soubojích. Během prvního poločasu jsme 2x inkasovali a bylo potřeba něco změnit. Trenér Žalud se tedy rozhodl pro změnu v rozestavení, čímž jsme možnost přečíslení soupeři částečně snížili a mohli také útočit. Ke snížení skóre poprvé došlo při ataku soupeřova brankáře, který neudržel míč po střele a Michal Ségl celkem pohodlně dopravil míč za jeho záda 1:2. Hra se začala vyrovnávat a i když hra soupeře působila kompaktněji, byl to opět náš tým, kdo korigoval skóre. Denis Uvízl podnikl po pravé straně individuální akci a po kličce obránci obstřelil gólmana soupeře 2:2. Uspokojivý výsledek jsme bohužel neudrželi a v samotném závěru utkání inkasovali, když náš stoper v souboji o míč podklouzl 2:3. Příbram si vítězství za dnešní výkon rozhodně zasloužila a nám zápas posloužil jako dobrá motivace pro další potřebnou přípravu.

Branky: Ségl, Uvízl 1x

Sestava: Štěpánek – brankář, Frydrych, Hlídek, Krásl „C“, Štajner, Garanič, Smetana, Jančí, Šíma, Hegedüs, Ségl a Uvízl.