Zápas Povltavská FA - SK Hořovice

Povltavská FA  -  SK Hořovice. 1:0 (1:0)

Sestava : Novák - Hlídek( 75.Hegedüs), Šmíd, Mihálik( 46.Königsmark) Klimeš - Braniš, Balvín ( 75. Šíma ), Zítek ( 70. Smetana), Mareš , Bělohlávek - Mach

V prvním poločase byl aktivnější účastník ČFL tedy domácí tým . Projevila se přece jen vyšší technická kvalita hráčů PFA . Již ve 2. minutě nás skvělým zákrokem podržel Novák . Naši největší šanci v první půlce měl Mach , který po přihrávce Bělohlávka postupoval v 5. minutě sám na domácí branku - leč přestřelil. Domácí šli do vedení ve 22.minute po pěkné kombinační akci.

Ve druhem poločase jsme byli aktivnější , nicméně naše převaha vyústila pouze ve střelu do tyče zásluhou Hlídka. Domácí se zvedli až v posledních deseti minutách , ale při jejich největší šanci druhé půle pět minut před koncem,  nás opět podržel gólman Novák . Do konce zápasu se pak již stav nezměnil.