ABC přátelák

Po 14 dnech pauzy a pouhých 2 trénincích jsme vyzvali k 1. přáteláku svého častého soupeře ABC Bráník,který měl sice pár tréninků za sebou,ale zas měl problémy se sestavou.

Prakticky celý 1.poločas jsme byli nastěhováni na půlce soupeře,jen ta koncovka..... .Břevno,tyč,špatná řešení v koncovce,nakonec brankou ve 45 minutě hubené vedení 1-0.

Ve druhé části se utkání vyrovnalo,soupeři nelze upřít fotbalové dovednosti,nicméně obranu máme kvalitní i s oběma brankáři.No a v zakončení se již také začalo dařit.Takže ve

druhé části soupeř čtyřikrát lovil míč z branky a celkový výsledek zápasu se zastavil na score 5-0.Na brankách se podíleli Vyšín,Kuška,Kubrycht,2 Landys.

Vše zdokumentoval dvorní kameraman a průběh celého zápasu je k shlédnutí na TV Com s datem 1.8. v sekci fotbal.

Příští víkend bychom měli absolvovat 2. přátelské utkání s SK Rakovník,který hraje divizi b a ve své těžší skupině/Dukla,Teplice,Jablonec/ v minulém ročníku skončil na 10.pozici.