Zápas SK Slaný - SK Hořovice

SK Slaný - SK Hořovice 4:2 (3:2) , góly : 25. Zídek , 35. Palečko

Sestava : Březina - Klimeš , Šmíd (70. Königsmark), Mihálik , Kuchař ( 58. Hlídek) - Smetana, Zídek( 60. Hegedüs), Kraus, Palečko ( 54. Šíma) - Mareš , Mach ( 58. Bělohlávek )

Domácí zahájili utkání náporem a ve 4. minutě šli do vedení. Po deseti minutách se hra vyrovnala a naši hráči byli i mírně lepší . Ve 20. minutě byl pak ve vápně faulován Mach. Sudí nařídil penaltu kterou zahrával Kraus - netrefil však branku. O pět minut později ale našel prihravkou Mareš volného Zídka a ten přízemní střelou k tyči vyrovnal. Ve 34. minutě si po nenápadné akci domácích srazil Šmíd centr z levé strany do vlastní branky. Odpověď ale byla blesková. Hned po minutě našel Mach na šestnáctce Palečka a ten technickou střelou opět vyrovnal. Ve 39. minutě pak trefil Mach tyč . V této fázi zápasu jsme byli lepší. Bohužel ale ve 39. minutě podnikli domácí ojedinělý kontr který skončil faulem a penaltou. Domácí exekutor se nemýlil - 3:2.

Ve druhem poločase hra neměla už díky několika střídáním na obou stranách takové tempo ani plynulost. V 53. minutě neposoudil rozhodčí zákrok na Palečka ve středovém kruhu jako faul , domácí se dostali k míči a rychlou akci zakončili gólem na 4:2. Zraněný Palečko musel následně střídat. Šanci zdramatizovat zápas měl pak v 75. minutě Kraus , když se ocitl po chytrém obloučku od Mihálika sám za obranou , bohužel však opět netrefil branku.

Šanci na navýšení skóre pak v 85.minute zlikvidoval domácím Březina a nic jiného už se v tomto zajímavém zápase nestalo.