Oslava 110 let kopané v Hořovicích

Oslava 110.let kopané v Hořovicích

V sobotu 15.8.2020, proběhne v areálu městského stadionu oslava 110.let kopané v Hořovicích. Již od dopoledne začne bohatý sportovní program , který zahájí utkání starší přípravky SK Hořovice od 10:00 hod. a naváže zápas mladších žáků od 12:00 hod. Ve 14:00 pak nastoupí staré gardy SK Hořovice a Sokola Chýně. Po jejich duelu, bude následovat slavnostní projev, za účasti pozvaných bývalých hráčů , trenérů a funkcionářů našeho klubu. Vyvrcholením oslav, pak bude přípravné utkání domácího A týmu mužů s rezervou 1.FK Příbram , které bude mít výkop v 17:00.

Příchozí budou mít možnost zakoupení občerstvení i drobných upomínkových předmětů. Vstupné dobrovolné. Srdečně zveme všechny příznivce hořovického fotbalu !!