Závěrečné kolo

Vítězná tečka za úspěšným turnajem

V sobotu se Náš starší dorost utkal v závěrečném kole turnaje 6 týmů s Cábelíky z K.Dvora.V začátku zápasu jsme měli problémy s dobře kombinujícími útočníky a důsledkem toho jsme prohrávali.Nicméně náš tým stejně jako i v minulých zápasech ukázal charakter a ve zbytku zápasu svého soupeře jasně přehrál s výsledkem 6-1,kdy se na brankách podíleli Kuška,Čapek,Kyncl,Buben,Vyšín a Sun.Tímto výsledkem jsme  obsadili v turnaji 2.místo se stejným počtem bodů jako vítězný Spartak a se 7 zásahy je i Buben nejlepším střelcem turnaje.Zároveň jsme vstřelili nejvíce branek-22  a zároveň nejméně-8 inkasovali.

Takže pozitivní květen,na kterém se podíleli i hráči ročníku 2001,kterým je také potřeba poděkovat a přát jim úspěšný posun do dospělé kategorie a staršímu dorostu popřát červnový odpočinek a příští sezonu ještě úspěšnější.