Utkání 1. FK Příbram B - FK Hořovicko 2:1 poločas 2:0

1. FK Příbram B - FK Hořovicko 2:1 poločas 2:0

V generálce na jarní část sezóny změřilo naše mužstvo síly s třetiligovou rezervou Příbrami. V prvním poločase nastoupil soupeř i s hráči z A týmu, kteří nedostávají moc prostoru. A bylo to znát, naše mužstvo si zvykalo na vysokou intenzitu hry, pozdě reagovalo, dostupovalo hráče soupeře a špatně se orientovalo v prostoru. První poločas se tak odehrával po většinu času na naší polovině. První branka zápasu padla po rohovém kopu, kdy hráč soupeře se odpoutal od našeho bránícího hráče a od tyče odrazil míč do branky. Druhý gól padl po rychlé kombinaci, 2:0. Ve druhém poločase naše mužstvo hru vyrovnalo a bylo rovnoceným soupeřem. Blížil se konec zápasu, kdy Palečko vysunul Macha, který vyhrál souboj se stoperem a překonal i brankáře domácích, 2:1. Naše mužstvo tak podlehlo Příbrami 2:1. Přátelská utkání jsou tedy již za námi a těšíme se na první mistrovské utkání, které odehrajeme v sobotu na Doubravce.⚽</p>