Přípravné utkání A mužstva na Meteoru (2-2)

V sobotu odehrálo naše A mužstvo třetí přípravné utkání, ve kterém remizovalo s Meteorem Praha. Utkání nezačalo pro náš celek moc dobře. Hned v úvodu utkání zahrával soupeř nařízenou penaltu za ruku našeho obránce, 1:0. Ve 23. minutě se naše mužstvo dočkalo vyrovnání, když se prosadil Šíma. Soupeř však ještě do poločasu stačil strhnout vedení na svou stranu, když po rohovém kopu uklidil míč do sítě jeden z hráčů soupeře. To ale nebylo vše, náš tým přišel během prvního poločasu o obránce Tomáše Hlídka, který opustil hřiště se zlomeninou klíční kosti, a tak našemu týmu bude chybět 6 týdnů. Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo aktivněji, hra byla hodně kouskována fauly a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Na konečných 2:2 upravil z penalty Mach. Další prověrka čeká náš celek v sobotu, kdy se tým trenéra Himla zúčastní turnaje na Spartaku Příbram.