Přípravné utkání staršího dorostu s ABC Bráník

V sobotu 1.2. jsme odehráli přátelské utkání s ABC Bráník na jejich umělce. V 1.poločase, hlavně v jeho začátku, jsme byli lepším týmem, soupeře jsme zatlačili na jeho polovině, měli jsme poměrně dost příležitostí ke skórování, měli jsme rychlé průniky přes obranu, ale bohužel zakončení jsme řešili špatným způsobem, no a jak to tak bývá, z ojedinělého protiútoku jsme v 10. min.prohrávali 1-0. Nicméně za 10 minut jsme srovnali z rohu hlavičkou Kušky a v 35 min.otočili po individuálním souboji s obranou Čapkem na 1-2. Ve 2. poločase po prostřídání a změně postů nás začal soupeř kombinačně přehrávat a i umělka nám dělala často velké problémy. Většina času se odehrávala na naší půlce a logickým vyústěním tlaku soupeře bylo vyrovnání a po penaltě otočení stavu na 3-2 pro Bráník.Po pár odstoupení pro mírné šrámy musel na hrot brankář Březina a svoji útočnou chvilku využil maximálně-vyrovnávací brankou na 3-3. Bohužel v 88.min. soupeř strhl vítězství na svou stranu.