Přípravné utkání staršího dorostu s FK Králův Dvůr

První přátelské utkání po zimní pauze sehrála naše U 19 na Máchovně se starším dorostem Králova Dvora. Utkání neslo typické znaky zápasu během náročné fyzické přípravy na jaro. Většinu zápasu jsme se potýkali s únavou v nohách, míč nás neposlouchal, kombinace vázla a zakončení nám dělalo velký problém. V 1.poločase jsem obdrželi 2 branky po průnicích přes obranu, my jsme branku prakticky neohrozili. Po přestávkové poradě ke stylu naší hry jsme začali soupeře přehrávat a výsledkem bylo srovnání na 2-2. Během dalšího průběhu jsme si vytvořili dostatek příležitostí k navýšení skóre, nicméně zakončení bylo komplikované a bez efektu. Naopak v závěru z ojedinělého protiútoku soupeř navýšil na konečných 3-2.

V dalším přátelském utkání vyzveme v sobotu ABC Braník, se kterým jsme zahájili přátelským zápasem letošní sezonu.