Zápasy starších dorostenců proti SK Slavia Vejprnice a Malše Roudné

V předposledním kole jsme vyrazili za fotbalisty do Vejprnic. Soupeř nás přivítal na umělce velmi malých rozměrů a od toho se také odvíjelo celé utkání. V průběhu 90 minut bylo možno sledovat úporný boj. Z naší strany o šance ke vstřelení branky, ze soupeřovy o zabránění. Ve 30. minutě se podařilo skórovat našemu nejlepšímu střelci v soutěži Kuškovi,aby vzápětí soupeř z penalty srovnal. Utkání rozhodl ve 43.minutě svou krásnou akcí Peták. Zbytek 2. poločasu jsme si již moc šancí nevytvořili, a tak jsme s těsnou výhrou odjížděli určitě spokojeni.

V posledním podzimním zápase jsme chtěli potvrdit svoje postavení v tabulce a přivítali jsme na domácí půdě tým Malše Roudné, která na nás moc bodů neztrácela. Dá se konstatovat, že zápas jsme měli po delší době pod kontrolou a 4 brankami, na kterých se podíleli Vyšín, Kuška, Landa a Novák jsme dokráčeli k výhře 4:1. I trenér při svém komentáři zhodnotil zápas z naší strany jako velmi kvalitní. Takže i díky prohře na penalty Táborska s Aritmou Praha jsme po podzimu na 2.místě se 4 bodovou ztrátou na vedoucí Táborsko a v 1. desítce máme i Kušku s 9 brankami v pořadí nejlepších střelců soutěže.