02.11.2019 Divize Dorostu - TJ Tatran Sedlčany - FK Hořovicko U19 5:4 po penaltách

V sobotu dorosty zajížděli k dalšímu MU do Sedlčan. Aktuální postavení našeho st. dorostu v tabulce soutěže sice favorizovalo náš tým, ale TATRAN je na domácí půdě velmi silným soupeřem, a to se potvrdilo hned v úvodu utkání. Běžela teprve osmá minuta utkání a rozhodčí Novotný si už poznamenával druhou branku v naší síti. Jednoznačně nejhorší vstup do utkání v tomto ročníku vzápětí korigoval Novák, ale naše obrana během úvodních minut ještě jednou inkasovala, 13. minuta 3:1. Před poločasovou přestávkou se nám po brankách Kušky a Hošťálka podařilo vyrovnat a boj o body znovu startoval ve 46. minutě za nerozhodného stavu 3:3. Ve druhé části hry jsme si vytvořili mnoho brankových příležitostí, ale pouze Bašík dokázal domácího brankáře překonat a konečně jsme se dostali do vedení, 63.min. 3:4. Hráči mohli v závěru velmi litovat nevyužitých šancí, kdy mohli utkání definitivně rozhodnout. Domácí se totiž v samotném závěru propracovali k vyrovnání a při penaltovém rozstřelu byli úspěšnější. Ztráta bodů dnes pramenila ve špatné koncentraci v úvodu utkání a nedůrazu v koncovce.