Dvojutkání starších dorostenců - Strakonice (sobota) a Domažlice (pondělí)

Během prodlouženého víkendu jsme vyrazili do Strakonic a v pondělí dohrávali odložené kolo doma s Domažlicemi. V sobotním zápase jsme v první části utkání bojovali s houževnatým soupeřem, kterého jsme překonali ve 42.minutě po závaru ve vápně důrazným Vaškem Konigsmarkem. Na začátku druhé půle jsme po průniku z pravé strany vybojovali trestný kop a po nacvičeném signálu pojistil svou 2. brankou Keny naši výhru. Soupeř postupně odpadal a zápas jsme již v poklidu dovedli do vítězného konce. V pondělí jsme na hlavním hřišti přivítali Domažlice, které se představily jako snaživý tým, nicméně po delší době jsme si šli bez větších problémů za přesvědčivou výhrou 6-0. Výborně zachytal Brambora,kdy za stavu 2-0 pro nás chytil pokutový kop. Zápas se zlomil po vyloučení soupeřova obránce. 2 branky vstřelil Čapek,dále Kuška, Konigsmark, Peták a Novák. Touto výhrou jsme se opět po měsíci posunuli na výbornou průběžnou 2. příčku naší divizní skupiny. V příštím kole zajíždíme do nevyzpytatelných Sedlčan, nicméně není je možné podcenit.