19.10.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U19 - FC MAS Táborsko "B"

Po výhře na Aritmě jsme na domácím hřišti přivítali hráče Táborska, kteří zatím v soutěži neprohráli. Během celého zápasu dokazovali, že oprávněně - velmi dobře kombinovali, přímočaře útočili a hlavně proměňovali šance. Stejně jako v minulém zápase jsme opět trochu smolně již v 7.minutě inkasovali, abychom ještě v 26.min.Kuškou srovnali. Bohužel to byla poslední branka našeho týmu v zápase. Do konce poločasu se soupeř ještě trefil dvakrát a šlo se do šaten. V druhé části jsme inkasovali již jen jednou a také my jsme měli několik šancí na branku. Dva pokusy z rohu jsme zakončovali hlavou těsně mimo,jeden průnik přes obranu na poslední chvíli zachránil obránce odkopem a v závěru slibnou nahrávku z pravě strany jsme v jasné brankové situaci neproměnili. Táborsko vyhrálo 4-1, bylo lepší, nicméně gólové šance jsme si na minimálně remízu vypracovali. V poslední  době se začínáme trápit s koncovkou - v počtu vstřelených branek jsme se propadli na 7 místo oproti nejlepší obraně v soutěži.