12.10.2019 Divize Dorostu - SK Aritma Praha - FK Hořovicko U19 1:2

Zápas na Aritmě po smolné prohře se Spartakem byl velkou výzvou!!! Za Aritmu nastoupilo 8 dorazových hráčů, kteří většinou prošli pražskými fotbalovými značkami, ale zároveň ve svém středu mají 3 snajpry, kteří zatím v soutěži nastříleli 42 branek. V prvním poločase jsme opět viděli mnoho osobních soubojů, které ke změně skóre nevedly. Bohužel pro nás až do 17.minuty, kdy jsme při mírném nedorozumění před naší brankou obdrželi smolný gól. Naštěstí nás to nepoznamenalo a 1. poločas pokračoval do 45 minuty bez změny skóre. V druhé části jsme nuceně prostřídali za mladší posily/kolize s B týmem/, nicméně na kvalitě týmu se to neprojevilo, spíše naopak. Soupeře jsme začali přehrávat a začali se dostávat i do šancí. V 66.minutě jsme se štěstím srovnali po hlavičce Čapka, poté jsme měli minimálně 3 další tutové šance na navýšení skóre. To se nakonec podařilo v 74 minutě Landysovi, který se štěstím a přispěním obránce zařídil konečnou výhru v poměru 2-1.Touto výhrou jsme společně s Aritmou a Táborskem odskočili od pronásledovatelů, abychom v sobotu doma od 9.h. přivítali v boji o čelo tabulky dosud neporažené Táborsko.Tak nás přijďte podpořit a naladit se na odpolední okresní divizní derby.