12.10.2019 Fortuna Divize A: FC Rokycany - FK Hořovicko 3:2 na penalty

A mužstvo zajíždělo k dalšímu utkání na půdu průběžně třetích Rokycan. První gól zápasu vstřelili domácí, konkrétně ve 37. minutě, 1:0 a tento stav se do poločasu nezměnil. V první půli mělo naše mužstvo několik slibných příležitostí, ale bohužel to tam nepadlo. Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo aktivně. V 68. minutě jsme se dočkali také branky, kterou vsítil Mareš, bohužel pomezní rozhodčí viděl offside, a tak se skóre neměnilo. Naše mužstvo šlo stále za vyrovnáním, a to se mu podařilo. V 78. minutě tvrdou střelou překonal brankáře domácích Pyšek, 1:1. V závěru utkání přišel rohový kop, který zahrával Hlídek, posadil ho na hlavu Šímovi, který trefil ruku soupeře a pískala se penalta. K její exekuci se postavil Březina, který se nemýlil, 1:2. Bohužel 3 body, které byly velmi blízko, jsme si z Rokycan neodvezli. V 92. minutě se prosadilo domácí družstvo a šlo se tak do penalt, ve kterých byli šťastnějším týmem domácí. Náš celek si tedy z Rokycan veze 1 bod za remízu, jedná se tak o první bod(y) z venku. Škoda těch 3 bodů, ale každý bod se počítá, i když dnes jich mělo být o 2 víc. Nezbývá nám nic jiného než pořádně máknout na tréninku a příští víkend vyhrát derby s Berounem.