05.10.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U19 - SK Spartak Příbram 0:1

Sobotní středočeské derby se Spartakem Příbram přineslo nadstandardní podívanou prakticky až do poslední minuty zápasu. Většina hráčů se velmi dobře znala, vždyť 12 hráčů z obou týmů se dříve potkalo v dresu 1.FK Příbram.V prvé části hry jsme mohli vidět na obou stranách velmi bojovný a soustředěný výkon. Pár šancí na skórování bylo na obou stranách. My jsme měli samostatný nájezd, kdy nás vychytal brankář,na druhé straně nás zase podržel při pokutovém kopu kvalitně chytající Brambora. V druhé části hry si troufám říct, že jsme byli postupně lepším týmem, šancí jsme měli dostatek. Jenomže rozhodujícím faktorem naší nevýhry byl rozhodně příbramský brankář Bohuslav, který vyloženě čaroval, všechny rohy, které jsme stereotypně stejným způsobem nakopávali lehce sbíral. Landysovu hlavičku se štěstím, Bášovu střelu vyškrábl a v závěru zápasu po nahrávce na dva volné útočníky zakončení nevyšlo. Trest přišel v 90.minutě, kdy za obranu vyplaval příbramský Vošmik a se štěstím zakončil dle statistik Spartaku jsme byli mírně lepšími, střely na branku 6-4, mimo 8-6, rohy 11-8 ale bohužel..... Musíme se oklepat, abychom příští týden na půdě nejlépe střílejícího týmu soutěže dali zapomenout na sobotní smolnou prohru.