28.09.2019 Divize Dorostu - SKP České Budějovice - FK Hořovicko U19 3:2

Po delší zápasové pauze jsme vyrazili do vzdálených Budějovic za místním SKP, který zatím v průběhu soutěže body moc nesbíral. Začátek zápasu jsme nezachytili a hned v 5.minutě jsme byli potrestáni vedoucí brankou domácích. Ve 12. a 16. minutě jsme dvojicí ex-příbramských spolužáků Landyse a Báši zápas otočili a asi jsme měli pocit, že to půjde samo. A ono nešlo, ve zbytku zápasu jsme museli čelil zodpovědnému a aktivnímu stylu domácích, kteří chtěli víc. Většinu soubojů vyhrávali, hecovali se, nenechali nám nic zadarmo - my jsme naopak působili dojmem, že to nějak ukopeme. A tak se stalo to, co bychom asi na začátku nečekali. Ve 33. a 55. minutě dokonal svým hattrikem domácí hráč Vrážek naši první zápasovou prohru, kterou bychom mohli lacině svádět na rozhodčí/emoce plály na všech frontách/, nicméně zápas jsme si prohráli sami - i rodiče soupeře Nás ohodnotili jako fotbalovější tým. V dalších kolech se ukáže jaký jsme opravdu tým, neboť nás čekají po sobě 3 těžká střetnutí - příští sobotu uvítáme krajské derby se Spartakem Příbram, následuje výjezd za velmi kvalitní Aritmou Praha, abychom těžký trojboj zakončili doma proti již jedinému neporaženému v soutěži -Táborsku.