08.09.2019 Divize Dorostu - SK Senco Doubravka - FK Hořovicko U19 0:4

V dalším, již 5.kole, zavítala naše U 19 do areálu na Doubravce. Soupeř měl po 4.kolech zatím jen 3 body, nicméně v 1.části hry nám nedal nic zadarmo. Opět jsme viděli spoustu soubojů, nákopů a nepřesností.V závěru 1.poločasu nás zachránil ve vápně vybojovanou hlavičkou Čapek a následnou dorážkou Bašík na 1-0. Ve druhé části jsme začali soupeře přehrávat a začaly padat branky.V 60 min.ze skrumáže před brankářem zakončil Čapek, aby po 3 minutách individuálního průniku zařídil penaltu, kterou s přehledem proměnil Kuška. Závěrečný účet na 4-0 podtrhl důraznou hlavičkou opět Kuška. Šestou výhrou v řadě jsme se opět posunuli na čelo tabulky s jednobodovým náskokem na Táborsko. V příštím kole vyrazíme opět do Plzně za nevyzpytatelným Petřínem...