24.08.2019 Divize Dorostu - SK Klatovy 1898 - FK Hořovicko U19 0:5

2.zápas odehrála naše U19 na hezkém stadionu v Klatovech. Klatovský tým sestavený většinou z dorazových 2001 budil respekt i vzhledem k muskulatuře některých hráčů a také to během prvých 20 minut dokazoval. Hrálo se převážně na naší půlce a po pěkné kombinaci jsme v cca 15 min. obdrželi branku, naštěstí díky ofsajdu neuznanou.Z ojedinělého brejku, kdy Landys po straně nahrál Čapkovi jsme otevřeli v 29.min. skóre. Nakoplo to hlavně našeho mladého snajpra, který do 45 min. zkompletoval čistý hattrick.V druhé půli se ještě mezi střelce zapsali Vyšín a Peták, takže díky výhře 5-0 vedeme divizní skupinu A se 6 body a skóre 13-1. Ve středu zajíždíme do také zatím neporažených Přeštice, takže nám držte palce. Zajímavostí bylo i to, že Čapek stačil dát i 3 branky za mladší U17,která i díky tomu vyhrála 6-1 a je zatím neporažená na 3. místě tabulky a aby toho nebylo málo, Čápa se 4. trefami vede průběžně tabulku střelců mezi staršími dorostenci v soutěži.