Turnaj v Chorvatsku (Umag) - Mladší dorost U17

V kategorii U17 jsme se utkali se dvěma soupeři z Itálie - Unione Friuli Insontina a FCD Invector a to dvoukolově každý s každým. První den jsme porazili Insontinu 2:0 góly  Radka Vokůrky a Pavla Bašíka a Invector 4:0 když skórovali Marek Frydrych , Pavel Bašík a Marek Kyncl. Jeden gól byl vlastní. V obou zápasech jsme byli lepší jak fotbalově, tak nasazením. Protože oba Italské týmy spolu remizovaly, šli jsme do druhého hracího dne s vědomím, že pokud zvládneme první zápas proti slabšímu FCD Invector - bude prvenství naše. A to se také stalo. Zvítězili jsme 2:0 a tentokrát se prosadili Jirka Holovský a Kuba Hrudka. V posledním zápase proti Insontině už nebylo o co hrát. Kluci si jen pohlídali čisté konto Jirky Křišťála a výsledkem 0:0 tak završili úspěšný turnaj.

Ten jsme ovládli ziskem 10 bodů ze čtyř zápasů při skóre 8:0. Kluci tak udělali symbolickou tečku za úspěšnou sezónou 2018/19 a za předváděné výkony jim patří velké uznání!!

V Chorvatsku jsme nastupovali v následující sestavě:

Křišťál - Frydrych , Kuška, Holovský , Fatka ( Hrubý , Nový) - Bašík, Hrudka, Herman , Vokůrka ( Kubricht , Kyncl) - Königsmark, Buben ( Štochl)

Tým vedli trenéři Miloš Herman a Radek Švarc, vedoucím mužstva byl Václav Königsmark.