15.06.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U17 - SK Aritma Praha 3:1

Poslední zápas divizní sezóny jsme odehráli za velkého horka proti celkem neoblíbenému soupeři (porážka 0:4 v podzimním zápase). V prvním poločase jsme ale hráli velmi slušně a po gólech Martina Kušky a Matěje Štochla se zaslouženě ujali vedení. Po změně stran nám ale celkem rychle docházely síly - pět našich hráčů opět hrálo i předcházející utkání staršího dorostu. Aritma nás zatlačila a byla v této pasáži utkání lepší. Podařilo se jí snížit na rozdíl jediného gólu a hrozila vyrovnáním. Proti však byl jak gólman Jirka Křišťál, který vychytal řadu šancí soupeře, tak i Matěj Štochl, který se prosadil z dorážky a vzal hostům vítr z plachet. Utkání už jsme dotáhli do konce a rozloučili se tak se sezónou vítězstvím. V tabulce jsme tak obsadili pěkné čtvrté místo.

Branky: 2x Štochl, Kuška