05.06.2019 Divize Dorostu - FC MAS Táborsko "B" - FK Hořovicko U19 1:3

K poslednímu zápasu na venkovním hřišti jsme zajížděli netradičně ve středu. Naším soupeřem bylo Táborsko, které se nacházelo pár bodů za námi. Utkání bylo doprovázené úmorným vedrem. Začátek zápasu patřil domácím, kteří drželi více míč na svých kopačkách a úspěšně napadali naši rozehrávku. Z toho pramenilo pár zajímavých šancí, které si soupeř vypracoval, ale podržel nás skvěle chytající Koten. V prvním poločase jsme prakticky nevystřelili na branku, a tak byl o poločase stav vyrovnaný 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili lépe než do té první, již jsme si vypracovali několik možností ke skórování, ale nedokázali jsme je proměnit. Naopak soupeř udeřil v 60. minutě, kdy na zadní tyči skluzem dopravil míč do sítě hráč Táborska, 1:0. My jsme se však nevzdávali a nechtěli jsme odjet do Hořovic bez bodů. Podařilo se nám brzy vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil Hlídek, 65. min 1:1. Závěr utkání byl vyrovnaný. V 82. minutě se pro nás naskytla možnost přímého kopu zpoza vápna. Míč si přichystal Smetana, který vymetl pravou šibenici soupeřovi svatyně, 1:2. Soupeř se snažil ze všech sil ještě vyrovnat, ale v 87. min, (pozn. opět po standartní situaci), se prosadil Kubricht, který pečetil na konečných 1:3. Poslední utkání odehrajeme v sobotu 15.6. od 10:00 proti Aritmě.

Branky: Hlídek, Smetana, Kubricht