19.05.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U19 - FC Rokycany U19 1:2

V dalším kole české divize dorostu jsme přivítali na domácím hřišti tým FC Rokycany, který touží po postupu do české ligy dorostu. Utkání se hrálo netradičně v neděli odpoledne. Naše mužstvo sužuje rozsáhlá marodka, a tak museli být povoláni i hráči mladšího dorostu. Úvod utkání podle očekávání patřil hostům. Soupeř se prezentoval kombinačním stylem hry a naše mužstvo přehrával. Ve 21. minutě přišel první trest pro náš celek, když po standartní situaci se prosadil Laubr, 0:1. O pár minut později lovil opět Koten M. míč za svými zády po chytrém lobu autora první branky, 38. min. Do kabin se tak šlo za stavu 0:2. Ve druhém poločase byla hra vyrovnána, naše mužstvo si vypracovalo taktéž slibné šance, ale ne a ne je proměnit. Dočkali jsme se v 68. min, kdy Čapek zablokoval odkop brankáře hostí a míč zapadl do soupeřovi svatyně. Všechny síly jsme v závěru vrhly do útoku, ale Čapek po centru do vápna hlavičkoval pouze do pravé tyče. Utkání tak skončilo výsledkem 1:2.

Branka: Čapek

Sestava: Koten M. - Trnka F., Trnka D., Hlídek, Štajner - Vyšín (78. min Holovský), Smetana, Šíma (78. min Frydrych), Hegedüs (63. min Kyncl) - Hošťálek (81 .min Fatka), Kuška (46. min Čapek)