11.05.2019 Divize Dorostu - SK Klatovy 1898 U19 - FK Hořovicko U19 1:2 na pen.

Po vítězném utkání proti Spartaku Příbram jsme zajížděli k dalšímu utkání na horkou půdu do Klatov. Soupeř se nachází v těsné blízkosti sestupového pásma, a tak každý bod je pro něj cenný. Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi jsme míč na svých kopačkách a hru měli ve svých otěží. Soupeř se i přes tuto skutečnost dostal do vedení, když po našem rohovém kopu domácí odkopli míč, který si našel rychlonohý útočník a ten běžel vstříc naší brance. Naše obrana ho nedokázala zastavit, a tak se hosté ujali vedení, 9. min 1:0. Náš tým pokračoval ve vysokém tempu a vytvářel si jednu šanci za druhou. Dočkali jsme se ve 20. min, signál z rohu přinesl své ovoce. Autorem branky byl sváteční střelec Hlídek, který se prosadil dokonce levou nohou. Zbytek poločasu patřil nadále našemu družstvu. Bohužel branku se nám nepodařilo vsítit. Ve druhém poločase komplikoval hru déšť, který se snášel na hrací plochu. Soupeř se po celý zápas prezentoval nakopávanými míči, se kterými si naše obrana poradila. Druhý poločas nabídl minimum šancí, tu největší měl Čapek, který stál úplně osamocený před brankářem. Bohužel k naší smůle trefil pouze prostředek branky. Došlo tedy na pokutové kopy, ve kterých jsme byli opět úspěšnějším týmem. Připsali jsme si tak další 2 body do tabulky a nacházíme se momentálně na 5. místě. V dalším kole přivítáme na domácím hřišti tým Rokycan. Zápas odehrajeme netradičně v neděli 19.05.2019 od 14:30 hod.

Branka: Hlídek

Sestava: Koten M. - Trnka F., Trnka D., Hlídek, Štajner - Vyšín (70. min Frydrych M.), Smetana, Šíma, Hegedüs (46. min. Čapek) - Hošťálek, Kuška (83. min Holovský)