13.04.2019 Divize Dorostu: TJ Přeštice U19 - FK Hořovicko U19 2:1

K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu Přeštic, kterým se na jaře daří. Náš tým však chtěl napravit neúspěch v minulých dvou kolech. Během úvodních 20 minut jsme si vypracovali 3 nadějné příležitosti, které jsme bohužel nedovedli do zdárného konce. Soupeř náš úvodní tlak ustál a začal také hrozit. Ve 42. minutě přišla situace, kdy byl Šíma faulován na polovině hřiště, ale rozhodčí do píšťalky nepískl, a tak soupeř využil naší nepozornosti, kdy většina z nás přestala úplně hrát a pohodlně zakončil do naší sítě, 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili znovu aktivně. Odměnou nám byla branka, kterou po standartní situaci vsítil hlavou Hošťálek, 50. min 1:1. Místo toho, abychom pokračovali v aktivní hře, tak jsme se přizpůsobili stylu soupeře. V 59. min jsme dostali laciný gól, když po nákopu za obranu upaloval soupeřův hráč sám na gólmana a s touto situací si poradil krásnou střelou do šibenice, 2:1. V závěru utkání jsme si chtěli vypracovat souvislejší tlak, což se nám bohužel nepodařilo, a tak jsme prohráli již třetí utkání v řadě.

Branka: Hošťálek

Sestava: Koten M. - Trnka D., Krásl, Hlídek (71. min Frydrych M.), Štajner - Vyšín (34. min Ségl), Šíma (52. min Kyncl), Smetana, Peták - Berka, Hošťálek (86. min Holovský)