13.04.2019 Divize Dorostu: TJ Přeštice U17 - FK Hořovicko U17

Utkání začalo náporem domácích, kteří měli územní převahu, ale nevyjádřili ji žádnou vyloženou šancí. Postupně jsme se ale dostávali do tempa a po cca 20ti minutách převzali iniciativu. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti, některé i vyložené, přímo volající po gólu. Bohužel bez úspěchu. A tak si domácí museli gól vstřelit sami, když si prudký přízemní centr Šimona Kubrichta z levé strany, srazil obránce Přeštic nechytatelně pod břevno vlastní brány. Ve druhém poločase se domácí vrhli do ofenzivy se snahou vyrovnat. Vše vyvrcholilo samostatným únikem domácího útočníka a po kontaktu s gólmanem Křišťálem nařídil rozhodčí pokutový kop. Ten ale domácí hráč kopl vysoko nad branku. V dalším průběhu zápasu se domácí snažili zvýšenou agresivitou v soubojích utkání zvrátit, místo toho však dvakrát v rychlém sledu inkasovali. Nejprve Kubricht uklidil do odkryté branky centr z pravé strany a o chvíli později dorazil Honza Fatka ránu Dana Vyšína z přímého kopu, kterou domácí brankář neudržel. Domácí pak už jen korigovali v předposlední minutě na konečných 3:1 v náš prospěch.

Branky: Kubricht, Fatka, vlastní

Sestava: Křišťál - Frydrych M., Fatka, Holovský, Hrubý - Kyncl (68, min Jaňour), Čapek, Herman (76. min Nový), Kubricht - Štochl (46.min Vyšín), Kubricht