07.04.2019 Fortuna Divize A: FC MAS Táborsko B - FK Hořovicko 3:2 na penalty

K důležitému zápasu v rámci 20. kola Fortuna Divize A zajíždělo naše A mužstvo do Tábora. Svěřence Pavla Novotného však nečekal lehký úkol. „Utkání začalo naším velkým náporem, ve kterém jsme měli obrovské šance, Mach šel dvakrát sám na branku, Pyšek nastřelil tyč. Pak přišel obrovský šok, kdy po dvou akcích jako přes kopírák přišel centr z obranné levé strany na kříž a střela. V této době jsme byli na ručník,“ řekl k úvodu utkání trenér Pavel Novotný. Náš tým tak prohrával od 14. minuty po gólech Schramhausera 0:2. Mužstvo to však nepoložilo, když se ve 34. minutě prosadil z pokutového kopu Krupička a o minutu později vyrovnal Březina. Ve druhém poločase bylo lepším týmem Táborsko, které si vypracovalo nadějné šance ke skórování, ale naše mužstvo tento tlak ustálo i s trochou štěstí. Utkání se tedy muselo rozhodnout v podobě pokutových kopů, ve kterých byli domácí úspěšnější.

Branky: Krupička (PK), Březina

Sestava: Grégr - Machurka, Šmíd, Březina (76. min Borkovec), Pyšek (90. min Pešl), Mach, Balvín, Krupička, Šum, Klimeš (69. min Přibyl), Kuchař