07.04.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U19 - SK Petřín Plzeň B 0:3

V netradiční hrací den a čas jsme sehráli domácí utkání se silným soupeřem z Plzně. Hosté byli od úvodních minut aktivnější. Náš tým byl pasivní, soupeře jsme dostupovali pozdě a ani kombinace se nám nedařila. Soupeř se tak ujal vedení, když se v 18. minutě utkání prezentoval krásnou střelou zpoza vápna, 0:1. V prvním poločase jsme si nevypracovali mnoho nadějných situací, za zmínku stojí jen Štajnerova střela mimo tři tyče. Do přestávky jsme ještě jednou inkasovali, a tak se šlo do kabin za stavu 0:2. Do druhé půle jsme šli s odhodláním vyrovnat, což se bohužel nepodařilo, jelikož v 57. minutě soupeř udeřil potřetí, a to z pokutového kopu. V závěru utkání se již mnoho podstatného nestalo, a tak si soupeř z Plzně odvezl zasloužené 3 body z našeho hřiště.

Sestava: Březina - Trnka. D, Krásl (37. Ségl), Hlídek, Trnka F. - Vyšín (81. min Frydrych M.), Smetana (70. min Kuška), Šíma, Štajner (58. min Berka) - Hošťálek, Peták