07.04.2019 Divize Dorostu: FK Hořovicko U17 - SK Petřín Plzeň B 1:3

Zápas o špici tabulky jsme rozehráli poměrně dobře. Byli jsme aktivnější a Kuška se Štochlem měli i slibné příležitosti, které však gólem neskončili. A tak nám hosté předvedli, co to znamená být efektivní. Z první střely na bránu nastřelili břevno a druhá střela o chvilku později už skončila v naší síti. Běžela dvacátá minuta a hosté začali přebírat iniciativu. Když pak přidali po dorážce z blízka druhý gól, naši hráči úplně vypadli z role. Poločas se dohrával výhradně na naší polovině a byli jsme rádi, že první půle skončila. Ve druhém poločase jsme se pokusili o zvrat, ale vypracovali jsme si jen náznaky příležitostí. Naopak hosté již po druhé nastřelili břevno branky, jinak velmi dobře chytajícího Jirky Křišťála. Když pak jedna ze střel Petřína zapadla k pravé tyči, začalo být jasné že tentokrát na body nedosáhneme. Ke cti našim hráčů slouží, že ani za stavu 0 :3 se nevzdali a bojovali aspoň o korekci výsledku. Ta se podařila Filipu Čapkovi, který potvrdil střeleckou formu z posledních zápasů a hlavou korigoval na 1 : 3. Na víc už jsme sílu neměli, a tak hráči Petřína zaslouženě zvítězili.

Branka: Čapek

Sestava: Křišťál - Frydrych M., Kuška, Holovský, Fatka - Kyncl (76. min Jaňour), Vyšín (46. min Herman), Vokůrka, Buben (40. min Kubricht) - Čapek, Štochl (59. min Hrubý)