30.03.2019 Fortuna Divize A: FK Hořovicko - FK Admira Praha 2:4

Po venkovní výhře nad třetím celkem tabulky čekal naše mužstvo ještě těžší soupeř. Tím byla FK Admira Praha, která se nachází momentálně na prvním místě s náskokem 7 bodů. Náš tým nezačal vůbec dobře. Již v 17. minutě prohrával o dvě branky. Trenér Novotný nebyl spokojený s výkony Přibyla a Andrleho, které vystřídal hned ve 26. minutě utkání. Místo nich přišli na hrací plochu Borkovec s Klimešem, kteří pomohli hru rozhýbat. Do té doby naši hráči na hřišti nestíhali a byli po zásluze potrestáni. Do druhého poločasu šel náš celek s odhodláním výsledek zvrátit, ale v 53. min přišel další gól v domácí síti, 0:3. Naše mužstvo nemělo co ztratit, a tak vrhlo všechny síly do útoku. V 58. min se prosadil Mach, když vybojoval míč a překonal vyběhnuvšího brankáře hostů. O několik minut později snížil Krupička z pokutového kopu na 2:3. Náš tým v posledních minutách sahal po vyrovnání, ale bohužel v 89. min po zaváhání Machurky upravili hosté konečný výsledek na 2:4 a odvezli si tak z Hořovic plný počet bodů.

Branky: Mach, Krupička

Sestava: Bébr - Machurka, Šmíd, Březina (64. min Anýž), Krupička, Pyšek, Mach, Šum, Přibyl (26. min Borkovec), Kuchař, Andrle (26. min Klimeš)