30.03.2019 Divize Dorostu - FK Junior Strakonice - FK Hořovicko U17 1:3

Zápas se hrál za pěkného počasí na UMT, která nám příliš nesedí. Přesto jsme utkání zahájili aktivně, což vyústilo ve střelu Patrika Bubna do břevna domácí branky. Hráči Strakonic ale postupně zvýšili obrátky a fyzickou hrou plnou soubojů si vynutili převahu. Vyložené šance si ovšem stejně jako naši hráči nevypracovali. Až na jednu, kdy již překonaného Adama Bramboru zastoupil na brankové čáře Jirka Holovský. Náš úder přišel ve 44.minutě. Filip Čapek byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu pak trochu se štěstím i sám proměnil. Bylo nám jasné, že ve druhém poločase se musíme domácím vyrovnat v nasazení, jinak budeme mít problém s udržením příznivého výsledku. To se nám také podařilo. Když pak Filip Čapek přidal po pěkné střele druhý gól, byli domácí hráči jako opaření. Na chvilku se ještě zvedli po snižující brance, ale již po dvou minutách upravil Čapek po přihrávce Hermana před prázdnou branku na 3:1 v náš prospěch a vítězství jsme si pak v klidu pohlídali.

Branky: 3x Čapek

Sestava: Brambora - Frydrych M., Kuška, Holovský, Fatka - Kyncl (76. min Jaňour), Vokůrka, Čapek, Kubricht (66. min Hrubý) - Buben (80. min Nový), Štochl (55. min Herman)

Hodnocení zápasu soupeřehttps://www.fkjuniorstrakonice.cz/Ud%C3%A1lost/u17-fkjs-fk-horovicko/