30.03.2019 Divize Dorostu - FK Junior Strakonice - FK Hořovicko U19 3:1

K dalšímu zápasu v rámci 19. kola divize dorostu náš tým zajížděl do Strakonic. Již od samého začátku bylo vše špatně. Na místo zápasu jsme dorazili 30 minut před výkopem, a tak naše mužstvo mělo minimum času na kvalitní rozcvičení a bylo to znát. Celý zápas jsme se nemohli dostat do tempa, chyběl nám větší zápal do hry, pohyb bez balónu byl také mizivý. Naopak soupeř byl hladový po výhře. Náš tým také srážely zbytečné chyby a laciné góly. Jediným naším světlým okamžikem byl rychlý protiútok, po kterém se prosadil Hegedüs ve 13. minutě utkání. Soupeř však vsítil 3 branky, a tak se mohl radovat ze zaslouženého vítězství 3:1. Zápas navíc kvůli zranění nedohráli Hegedüs, kterého odvezla záchranná služba s vykloubeným palcem do místní nemocnice a Venca Königsmark pro natažený sval. Tento zápas musíme hodit rychle za hlavu a začít makat, jelikož příští duel odehrajeme proti týmu Petřín Plzeň B, který se nachází na druhé příčce tabulky. Přijďte nás podpořit v neděli 7.4.2019 od 14:30 na stadion Pod Remízkem, Vaši podporu budeme potřebovat.

Branka: Hegedüs

Sestava: Březina - Trnka F. (80. Frydrych M.), Trnka D., Hošťálek, Štajner - Hegedüs (46.min Berka), Smetana, Šíma, Vyšín (60. min Kuška) - Königsmark (62. min Koten M.), Peták (78. min Čapek)

Hodnocení zápasu soupeřehttps://www.fkjuniorstrakonice.cz/Ud%C3%A1lost/u19-fkjs-fk-horovicko/