23.03.2019 Fortuna Divize A: SK Klatovy 1898 - FK Hořovicko 0:1

A tým zajížděl v rámci 18. kola Fortuna Divize A na horkou půdu do Klatov. Klatovy v minulém kole vyhrály na hřišti prvního celku tabulky, a tak na svěřence trenéra Pavla Novotného, kterému tento zápas pomohl vést trenér staršího dorostu Radek Polák, nečekal lehký zápas. Utkání začalo pro naše mužstvo skvěle. Již ve 13. minutě utkání se po krásné střele z vápna na zadní tyč prosadil Mach, asistenci si připsal Zítek, 13. min. 0:1. V prvním poločase si naše mužstvo vytvořilo několik slibných příležitostí, které se nedařilo přetavit v gól. ,,Často jsme byli sami před brankářem, bohužel se nám nepodařilo vsítit další gól", dodal autor jediného zásahu Mach. Soupeř si tak v posledních pětadvaceti minutách vytvořil souvislý tlak, ale obrana v čele s kapitánem Machurkou tlak ustála, a tak si A tým odváží z Klatov plný počet bodů. ,,Výhra je to hodně povzbudivá, ale hlavně důležitá", dodal Mach.

Branka: Mach

Sestava: Bébr - Machurka, Šmíd, Březina (90. min Bělohlávek), Krupička, Pyšek (77. min Pešl), Mach, Šum, Přibyl (86. min Mencl), Zítek, Andrle (93. min Jančí)