16. kolo divize - TJ Přeštice - FK Hořovicko 2:0 po poločasu 0:0

Jak už to tak bývá, vstup do každé části soutěžního ročníku je vždy hodně nervózní a nebylo tomu jinak i v Přešticích, kam náš divizní celek zajížděl k prvnímu jarnímu utkání. V průběhu prvního poločasu se hra odehrávala převážně ve středu hřiště a výjimkou byla jen příležitost domácího celku, kdy se míč otřel o branku, kterou hájil Bébr. Jinak fotbal osmdesát přihlížejících diváků moc nadchnout nemohl. Utkání mělo podobný ráz i v úvodu druhého poločasu a až v 66.min. došlo ke změně skóre. Přišla dvě po sobě jsoucí zaváhání při převzetí míče a naše stoperské dvojice umožnila soupeři kombinaci, po které domácí Mudra podél padajícího Bébra skóroval 1:0. Náš celek se pak snažil o vyrovnání, ale téměř nulová střelecká potence k vyrovnání směřovat ani nemohla. Naopak domácí tým předvedl při poslední rohovém kopu jak důležité je trénovat standardní situace a po jednoduché, ale dobře provedené akci, upevnil v samotném závěru vedení 88.min. 2:0. Náš celek se dnes sice herně soupeři vyrovnal, ale k zakončení jsme se odhodlali jen výjimečně a to na bodový zisk bohužel nestačilo.

Sestava: Bébr - brankář, Šum, Machurka "C", Krupička, Zítek (55.min.Andrle), Pyšek, Šmíd, Kuchař, Klimeš (65.min.Anýž 83.min.Königsmark), Mach, Přibyl (80.min.Bělohlávek).