26.01.2019 FK Hořovicko – SK Kladno 1:5 po poločasu 0:3

Ani ve třetím přípravném utkání na zimním turnaji na Meteoru se našemu týmu nedařilo. V utkání jsme poměrně brzo inkasovali ze sporného pokutového kopu, ale tím nemůžeme omlouvat další vývoj utkání, ve kterém jsme jen výjimečně dokázali soupeře přehrát a zakončit. Zejména v prvním poločase jsme se často dopouštěli zbytečných ztrát, které soupeř celkem 3x zužitkoval ke skórování a náš tým se nebezpečnému k zakončení dostal až těsně před poločasem. Střídání na několika postech neznamenalo podstatné změny v naší hře, snad pouze snížení Adrleho na 1:3 a více brankových příležitostí ve druhém poločasu, můžeme vnímat kladně. Jinak se nám zápas opravdu nepovedl, což potvrzuje závěrečné skóre 1:5.

Branky FKH: Andrle

Do utkání zasáhli:  Grégr a Bébr – brankáři, Smetana, Machurka, Šmíd, Zítek, Pyšek, Klimeš, Mach, Andrle, Šum, Vít, Kuchař, Kubec, Lacina, Mencl a Lipan.