16.01.2019 Bohemians Jr. - FK Hořovicko 3:2 po poločasu 1:1

V polovině týdne mix. našeho A týmu a st. dorostu odehrál přípravné utkání na UMT Újezd proti juniorům Bohemians Praha 1905. V prvním poločase nám rychlá kombinační hra soupeře neumožnila vytvořit si trvalejší tlak na polovině Pražanů, ale po zisku míče jsme podnikali nebezpečné protiútoky, které jsme ale nedokázali zakončit s dostatečnou razancí nebo přesností. Až inkasovaná branka naše hráče „nakopla“ a na vyrovnání diváci nemuseli dlouho čekat. Po centru do pokutového území se hlavou trefil Vít. Ke změně stran tak došlo za vyrovnaného stavu 1:1. Do druhého poločasu trenér Novotný připravil několik změn, kdy na různých postech otestoval sedm st. dorostenců a dal jim tak možnost konfrontace s jinou úrovní fotbalu. V úvodu druhé části hry jsme se ujali vedení, díky pohotovému zakončení Šuma v prostoru před brankou, ale juniorům se podařilo vyrovnat po tečované střele, kdy míč změnil směr těsně pře padajícím Kotenem. Kvalitní přípravné utkání poznamenalo zranění Hlídka, který nemohl pro poranění hlavy utkání dohrát a tak byl náš tým v závěru oslaben o jednoho hráče. Soupeř této výhody využil a v samotném závěru zvrátil vedení na svoji stranu s konečným výsledkem 3:2 pro Bohemians.

Branky FKH: Vít a Šum 1x

Do utkání zasáhli: Grégr, Koten M., Machurka, Šmíd, Kuchař, Hošťálek, Lacina, Mach, Borkovec, Pyšek, Kubec, Vít, Šum, Šíma, Smetana, Koten V., Hlídek, Hegedüs, Lipan a Berka.