10.11.2018 FK Hořovicko U19 FC MAS Táborsko B 4:6 po poločasu 4:3

Poslední domácí utkání podzimní části sezóny s týmem Táborska bylo plné zvratů. Náš tým se ujal vedení už v 10.min.kdy se dnes poprvé prosadil Ségl 1:0, ale během následujících dvou minut jsme o vedení přišli a ve 28.min. jsme už prohrávali dokonce o dvě branky, 1:3. Pak se však prosadil před hostující brankou Hošťálek, a když pak Ségl přidal do poločasu ještě dvě branky, odcházeli jsme na poločasovou přestávku o něco spokojenější, 4:3. Pauza bohužel prospěla hlavně hostujícímu týmu. Vyrovnání přišlo už v 58.min. a další dvě branky v naší síti jsme inkasovali během posledních deseti minut. Konečný výsledek 4:6 tak spíše připomíná hokejové skóre, se kterým byl bohužel spokojený hostující tým.

Sestava: Březina – brankář, Peták, Trnka F. (87.min. Vokůrka), Hlídek, Ségl, Krásl, Hošťálek (68.min. Koten), Štajner, Šíma, Hegedüs a Smetana „C“ (81.min.Kyncl).