3.11.2018 TJ Jiskra Třeboň - FK Hořovicko U19 0:2 po poločasu 0:1

Utkání se svěřenci trenéra Dejmala bylo vyrovnané, ale našemu týmu se vstup do utkání vydařil lépe. Ségl prokázal důraz v koncovce už ve 3.min. a domácí brankář jeho prudkou střelu jen s obtížemi vyrazil. O padající míč svedl souboj Hegedüs a jeden ze stoperů domácího týmu, ten však na našeho záložníka nestačil a domácí tým hned v úvodu kapituloval, 0:1. Až do poločasové přestávky byla hra na obou stranách vyrovnaná a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Podobně jako vstup do utkání, se našemu týmu vydařili úvod druhého poločasu. Míče se po odkopu z obranného pásma domácích zmocnil Smetana a nechytatelnou střelou překonal domácího gólmana, 52.min. 0:2.Autor branky byl následně terčem několika tvrdých zákroků a musel pro zranění vystřídat. Díky kvalitě kádru našich mladších dorostenců jsme ale náš tým neoslabili. Vyšín, Frydrych, Kyncl, Holovský a Vokůrka odvedli na svých postech velmi kvalitní práci a věřím, že v následující sezóně budou tvořit kostru tohoto týmu. Kluci se v dnešním utkání vrátili k přístupu z úvodu sezóny, kdy nás zdobil týmový a obětavý výkon, který doufám potvrdíme i na domácím hřišti s Táborskem.

Branky: Hegedüs a Smetana 1x

Sestava: Koten – brankář, Peták (80.min. Vokůrka), Trnka F. (83.min.Frydrych), Hlídek, Ségl (62.min. Vyšín, 80.min. Kyncl), Hošťálek, Štajner, Šíma, Hegedüs, Bašík a Smetana „C“ (66.min. Holovský).