20.10.2018 FC Rokycany - FK Hořovicko U19 2:1 po poločasu 2:0

Hráči Rokycan nastupovali do utkání jako favorité, navíc s výhodou znalosti domácího prostředí a od počátku zápasu to potvrzovali i herním projevem. Dobrým pohybem po hřišti náš tým přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy naše pasivní hra bude potrestána a domácí vstřelí branku. Tento okamžik nastal ve 25.min., kdy naše stoperská dvojice spolu s brankářem umožnila v malém vápně hlavičkovat domácího hráče, který možná se štěstím, ale skóroval 1:0. Naše hra se po obdržené brance trochu zlepšila, ale v závěru poločasu jsme opět propadli v obraně. Domácí Drábek prošel po pravé straně naší obrany a Březinu v naší brance obstřelil, 45.min. 2:0. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním vyhrát alespoň tuto část hry, ale naše snažení zbrzdilo zranění, které poslalo Šímu už ve 49.min. na rentgen do nemocnice. I přes tuto ztrátu se naše hra zvedla, lépe jsme kombinovali a v 70.min.jsme za naši aktivitu byli odměněni brankou, Ségl 2:1. Náš tým tlak stupňoval a hrálo se převážně na polovině domácích. Těsně před koncem, měl na kopačce vyrovnání Krásl, který bohužel zakončil těsně mimo branku a o několik minut později musel předčasně opustit po 2. ŽK hřiště. Těsná prohra tak, při pohledu na náš úzký kádr, bolela dvojnásob.

Branky: Ségl 1x

Sestava: Březina – brankář, Trnka D., Peták (81.min. Bašík), Trnka F., Hlídek, Ségl (76.min. Koten), Krásl, Hošťálek, Štajner, Šíma (49.min. Vyšín) a Smetana„C“.