Divize: Hořovicko - Tachov 1:0 (0:0)

54. M. Kopáč

FK Hořovicko
M. Bébr [-] - J. Pyšek [-] (76. V. Zítek [-] ) , P. Novotný [-] (86. L. Makiadi [-] ) , M. Anýž [-] (66. F. Grujoski [-] ) , M. Kopáč [-] , J. Mach [-] , J. Kuchař [-] (64. M. Šum [-] ) , D. Klimeš [-] , T. Šmíd [-] , J. Machurka [-] , D. Kubec [-]

FK Tachov

D. Houdek [-] - J. Blažek [-] , J. Burda [-] (34. R. Skopový [-] ) , D. Kůžel [-] , M. Skopový [-] , M. Braun [-] , T. Habart [-] , M. Knakal [-] , M. Šácha [-] , J. Matas [-] , M. Ruda [-]

ŽK: 83. T. Šmíd - 53. M. Ruda , 72. M. Šácha .

Hráči zápasu: M. Bébr - M. Skopový .

Počet diváků: 172. Rozhodčí: Vychodil Tomáš - NOVOTNÝ Miroslav, TESAŘ Tomáš.

První půle nerozhodně

Během prvního poločasu si vytvořili domácí z optické převahy pár pološancí, ale z žádné gól nevytěžili. Když už se Hořovicko dostalo k zakončení, na místě byl Houdek. Moc rušno ve vápnech nebylo, hrálo se převážně mezi nimi. Ani Kůžel ve své šanci nemířil přesně, a tak se do kabin šlo za bezbrankové remízy.

Tachov ze závěrečného tlaku nic nevytěžil

Hořovicko do druhé půle vstoupilo lépe a vytvářelo si šance. Tou největší byl útěk Novotného od půli hřiště, ale na poslední chvíli mu míč na nerovném povrchu odskočil. V 54. minutě zahrával Kopáč přímý kop a uklidil ho krásně o tyč za Houdka - 1:0. Tachov se prezentoval střelou Brauna z dobré pozice, která ale bohužel pro hosty skončila jen ve středu branky. Hořovicko mělo navrch, ale postupem času se domácí zatáhli a to byla voda na tachovský mlýn. Ten si sice vytvořil závěrečný tlak, ale nic z něj.

Ohlasy k zápasu

FK Hořovicko

Jaroslav Kuchař, vedoucí týmu: "Byl to podobný zápas jako před týdnem. Zase jsme dali jeden gól a do konce se strachovali o výsledek. Soupeř měl konec ve svých rukou, měl tlak, ale v zakončení byli bezzubí. My jsme hráli dobře, poté ale přestaneme, začneme bránit a bojíme se o výsledek. Při rozcvičce se nám zranil stoper, takže nepříjemnost. Je to pro nás důležitá výhra. Teď jedeme do Čížové, to bude těžký zápas."

FK Tachov

Jan Matas, obránce: "Utkání se hrálo na nepěkném trávníku, kde nešlo hrát kombinační fotbal po zemi. První poločas bylo po jedné šanci na obou stranách. Ve druhém poločase jsme po našem faulu nabídli Hořovicku standardní situaci z 20 metrů. Martin Kopáč si vzal míč obstřelil naší zeď a balón od tyčky putoval do brány. Poté jsme byli nuceni se více tlačit do útoku, ale naše pokusy jsme bohužel nevyužili. Největší příležitost ke srovnání měl asi Milan Braun, kterého vychytal gólman Bébr. Domácí měli nějaké brejky, ale také je nevyužili, a tak zápas skončil 1:0 pro Hořovicko. Chybělo nám trošku štěstíčka, abychom dali gól. Je to škoda, nevezeme si ani bod."

(zdroj: fotbalunas.cz)